برای خرید فیلم های آموزشی  از طریق پرداخت اینترنتی روی عناوین فیلمها کلیک کنید و نمونه فیلمها را مشاهده کنید و یا از طریق تماس با تلفن های کانون نخبگان شریف (۰۲۱۴۴۲۵۲۵۰۰۰۹۱۲۱۴۷۴۰۹۷) تلفنی سفارش دهید. به محض خرید لینک دانلود برای شما از طریق تلگرام و ایمیل ارسال خواهد شد .

بدیهی است  چنانچه تمایل دارید محصولات را درب منزل تحویل بگیرید می بایست علاوه بر هزینه فیلمها هزینه ارسال در تهران و یا چنانچه خارج از تهران هستید هزینه ارسال به خارج از تهران را نیز جداگانه با کلیک روی عبارتهای مربوطه پرداخت نمایید . کلیه محصولات به علت کیفیت بالای فیلم ها و اینکه مباحث بسیار کامل و مفصل ارائه شده است دارای حجم بسیار بالایی هستند (حدود ۱۵ گیگا بایت) و در قالب چندین DVD ارائه میگردند که در تهران از طریق پیک یک ساعته و در شهرستان ها از طریق پست یک روزه به دستتان خواهد رسید.

از طرفی چون DVD یک حافظه قابل اطمینان نیست و به راحتی ممکن است خش بر دارد یا بشکند ، همچنین دستگاه های خواننده آن نیز روی اکثر کامپیوترها مشکل دار هستند امکانی فراهم آمده است که دوستانی که تمایل به دریافت فیلم ها بر روی فلش مموری دارند با پرداخت هزینه فلش مموری (Usb) فیلم ها را بر روی این حافظه مطمئن دریافت کنند. برای انتخاب هر مورد روی نوشته های صورتی رنگ یا آبی رنگ کلیک کنید .

فیلم های آموزشی ریاضیات دانشگاهی

فیلم های آموزشی فیزیک دانشگاهی

فیلم های آموزشی مهندسی مکانیک

فیلم های آموزشی مهندسی عمران

فیلم های آموزشی مهندسی برق

هزینه ارسال در تهران

هزینه ارسال به خارج از تهران

هزینه فلش مموری (Usb)